Semiconductor: NFM41PC204F1 - SINGLE CIRCUIT TYPE FOR LARGE...
NFM41PC204F1
SINGLE CIRCUIT TYPE FOR LARGE CURRENT 0.2UF / 2A / 50VDC / 1000M OHM 1.6 X 1.0 X 4.5MM
Order Code: NFM41PC204F1
Packing unit: 1
Show Shopping Basket
How to Contact us and Order
Please note:
  • prices exclude shipping costs.
  • prices are plus 23% VAT (only for irish customers and private customers within the EU).