Capacitor ECEP1KP223HA - ALUMINIUM CAPACITOR 22000µF / 80VDC...
ECEP1KP223HA
ALUMINIUM CAPACITOR 22000µF / 80VDC 20% / 40 X 80mm / SNAP-IN / 0.019 OHM 11080mA / 3000 HR UNITED CHEMI-CON
Order Code: ECEP1KP223HA
Packing unit: 1
Show Shopping Basket
How to Contact us and Order
Please note:
  • prices exclude shipping costs.
  • prices are plus 23% VAT (only for irish customers and private customers within the EU).